ПИСЬМА И ОБРАЩЕНИЯ православных к священноначалию и Президенту

ЖОВТЕНЬ 2013р.

Його Блаженству,

Блаженнійшому Володимиру, Митрополиту всієї України

Копії: 

Членам Священного Синоду,

Його Преосвященству, Преосвященнішому Філарету,

Єпископу Львівському і Галицькому

Ваше Блаженство! Ваші Високопреосвященства! 

Ваше Преосвященство! 

До Вас як до своїх Пастирів звертаються православні Львівщини в дні тяжких випробувань, коли вирішується доля нашої Вітчизни без участі її громадян.

Як відомо, Україна стрімко втягується в Асоціацію з ЄС, яка насправді є беззбройною (на початок) окупацією нашої країни. Те, що не вдавалося агресивному Заходу протягом тисячоліття, сьогодні може стати реальністю.

Влада позбавила нас референдуму через те, що боїться його.

Народ України – проти зближення з Євросодомом!

Мета Заходувирішити власні проблеми за наш рахунок.

Засобизахоплення наших природних багатств і геноцид нашого населення через бідність, неякісне харчування і лікування, а головне – через так звану гендерну політику, яка узаконює всі види сексуальних збочень і веде до знищення сім’ї, оскільки «права сексуальних меншин» є основною умовою євроінтеграції.

Головна ж небезпека для православних – це вічна загибель душі за гріхи, які були і є «мерзота перед Богом».

Наш духовний зв’язок – з Православ’ям, ми – невід’ємна частка Святої Русі, а не «Окраїна» НАТО і не «ресурс» Євросодому. «Як не можна розділити Святу Тройцю… так не можна розділити Росію, Україну та Білорусію – це разом – Свята Русь» — нагадує нам преподобний Лаврентій Чернігівський.  «Не схиляйтесь під чуже ярмо з невірними, бо яке спілкування праведності з беззаконням? Що спільного у світла з пітьмою? Яка згода між Христом і Веліаром? Або яка співучасть вірного з невірним?..»(2Кор.6.14-15)

Час роз’яснень минув, настав час рішучих дій.

Час остаточного принципового вибору.

Ми, віруючі УПЦ МП, смиренно просимо Ваше Блаженство і Священний Синод відкликати свої підписи під «Зверненням церков…» від 30.10.13р. та «Підсумковим комюніке ВРЦіРО» від11.04.13р. як таких, з якими не згідна більшість з нас. Також просимо від нашого імені звернутися до Президента і уряду України з вимогою не підписувати Угоди про Асоціацію з ЄС і припинити подальші дії щодо євроінтеграції

З любов’ю во Христі Іісусі,

Православні віруючі Львівщини.

Підписи.Президенту України

Януковичу В.Ф. 

Шановний пане Президенте! 

До Вас звертаються жителі Львівщини в дні тяжких випробувань, коли без участі громадян нашої Вітчизни вирішується її доля.

Як відомо, Україна стрімко втягується в Асоціацію з ЄС, яка насправді є беззбройною (на початок) окупацією нашої країни. Те, що не вдавалося агресивному Заходу протягом тисячоліття, сьогодні може стати реальністю.

Влада позбавила нас референдуму через те, що боїться його.

Народ України – проти зближення з Євросодомом! 

В разі підписання Вами угоди, існуючі біди – безробіття, тотальне зубожіння народу, занепад промисловості та сільського господарства, моральна деградація на всіх рівнях – не тільки не минуться, а й багатократно зростуть.

Мета Заходу – вирішити власні проблеми за наш рахунок.

Засоби – захоплення наших природних багатств і геноцид нашого населення через бідність, неякісне харчування і лікування, а головне – через так звану гендерну політику, яка узаконює всі види сексуальних збочень і веде до знищення сім’ї, оскільки «права сексуальних меншин» є основною умовою євроінтеграції.

Ми хочемо жити у незалежній демократичній Україні, а не в «Окраїні» НАТО.

Ми хочемо трудитися і достойно жити на своїй землі, а не йти у найми на чужину.

Ми хочемо жити за традиційними християнським цінностями і не хочемо, щоб наші діти ставали збоченцями, а наші онуки – здобиччю одностатевих «шлюбів».

Пане Президенте, значна частина Ваших виборців віддала свої голоси Вам, тому що Ви позиціонували себе як  християнина. Згадайте про це – і не підписуйте кабальної угоди з Євросоюзом, яка буде фактичною ліквідацією незалежності України.

Ми хочемо вірити у Вашу добру волю і сподіваємось на Ваше розуміння.

Прийміть наші підписи як голоси проти Асоціації з ЄС 

Мешканці Львівщини:


Його Преосвященству,

Преосвященнішому Філарету,

Єпископу Львівському і Галицькому

Ваше Преосвященство!

Звертаємося до Вас від імені православних львів’ян в дні небувалого досі  обстояння богоборчих сил, яке спонукає всю православну громаду Львівщини, духовним пастирем якої Ви є, згуртуватися у стоянні в Дусі та Істині.

З Вашого вітального слова до учасників конференції «Сімя – основа Церкви і держави»  стало відомо, що уряд має намір запровадити на Львівщині так званий «пілотний проект з гендерної рівності».

Гендерні ідеологи присипляють свідомість громадян, удаючи, що йдеться про рівні права і можливості чоловіків та жінок. Насправді йдеться про рівність сексуальних збоченців і нормальних людей, а так звана «гендерна ідентичність» — право людини «обирати стать» незалежно від «біологічної статі». Міжнародні документи (зокрема, Резолюції ПАСЕ №1728 (2010) та №1948 (2013)) і сумний західноєвропейський досвід переконливо свідчать, що гендерна політика – це злочин проти народу.

Суть гендерної політики, а відповідно, і даного «пілотного проекту» — узаконене розтління дітей з раннього віку, войовнича пропаганда статевих збочень, легалізація одностатевих «шлюбів» та усиновлення ними дітей. Неминучий наслідок – руйнація традиційної сім’ї, а значить — і Церкви, і держави.           

Ми, православні, не маємо права мовчати і тим брати участь у ділах пітьми. Погодитися на даний проект — означає впустити в Україну содомський гріх, який затопить всю державу. Зауважимо, що гендерна небезпека страшніша за ядерну: остання викликає лише розпад матерії, а перша – розпад людських душ та вічну їх загибель.

З Божою поміччю і Вашим благословенням — захистимо нашу землю від чергової навали з Заходу – на цей раз гендерної!

Напередодні впровадження «проекту», за Вашими словами, має відбутися нарада  голів християнських конфесій на чолі з міським головою з питань гендерної політики. Саме тут величезну роль може відіграти Ваше авторитетне слово на захист традиційної сім’ї у світлі заповідей Божих.

Смиренно просимо Ваше Преосвященство оприлюднити текст Вашого виступу, а також дане Звернення на сайті Львівської Єпархії УПЦ, в газеті «Світло Православ’я» та інших ЗМІ, щоб  наші миряни усвідомили однозначну і безкомпромісну позицію нашої Церкви у протистоянні содомським гріхам.

Смиренно просимо також благословити молебни на захист християнських сімейних цінностей та відповідні хресні ходи по всіх парафіях очолюваної Вами єпархії.

Віримо, що «Не в силі Бог, а в правді» і що «багато може молитва праведника». Згадаємо, що Бог обіцяв Ноєві помилувати Содом заради хоча б десятка праведних мешканців. Оскільки Львівщина  поки ще не Содом, на який її хочуть перетворити західні богоборці, то соборна молитва багатьох праведників – віруємо – захистить нас і дітей наших від того, що є «мерзота перед Богом».

 

Смиренні послушники Вашого Преосвященства, православні громади Львівщини;

  • —        Львівський осередок Всеукраїнського ГО «Батьківський комітет»
  • —        Всеукраїнське братство Архистратига Михаїла
  • —        Львівське відділення Всеукраїнського ГО «Православний вибір»
  • —        Воїнське братство вмч Димитрія Солунського

 

Львів, жовтень 2013р.

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.

Comments are closed.